Kolejny wyścigowy weekend

DSC_0075 (Copy)5 czerwiec to kolejna odsłona pucharowych zmagań dla szkółki kolarskiej.

Puchar Polski MTB XCO w Tuchowie to trzeci etap PPXCO -doskonała organizacja, trasa sprawnie przygotowana i dająca potężnie w kość, przykład? w kat. junior aż 7 zawodników nie ukończyło wyścigu. Takie uroki 🙂

Tym bardziej cieszą wyniki naszych zawodników. W kat młodziczka Patrycja wywalczyła (i to dosłownie) 7 miejsce, tracąc do pierwszej zawodniczki 6 min. 50 sec. Magda Zawierta kończy w pierwszej dziesiątce, na miejscu 9. Zuzanna Zych zajmuje miejsce 15.

W kat. młodzik wzrost swojej formy po raz kolejny potwierdza Konrad Bryłka, zajmując 14 miejsce, ze stratą do zwycięzcy 10 min.38 sec. O dużym pechu może mówić Mikołaj Drobnik, który już na pierwszym okrążeniu „stracił koło” co wyeliminowało go z dalszej rywalizacji.

Zawierta Dominik w kat. junior, który tym razem pojechał bez problemów technicznych, zajął wysokie 14 miejsce.

W czasie gdy szkółka była w drodze do Tuchowa na PP MTB XCO, mastersi zmagali się z trasą kolejnej edycji Bike Maraton w Wałbrzychu.