Trzecie miejsce Łukasza Dembeckiego

jawor dembeccy (3a)Na zawodach Międzynarodowych Modeli Ślizgów klas FSR  Grand Prix Polski w dniach 11-12 czerwca 2016r. w miejscowości Jawor Łukasz Dembecki zajął trzecie miejsce w klasie FSR –V 3,5.

Wynik byłby lepszy, gdyby nie to, że w ostatnich sekundach biegu uderzył w model leżący na wodzie, który był mało widoczny. W klasie V 7,5 zajął ósme miejsce. Do finału w tej klasie dostał się na trzecim miejscu i nic nie wróżyło, że w biegu finałowym silnik odmówi posłuszeństwa.

Zaś Andrzej Dembecki w klasie V 3,5 zajął piąte miejsce. Rokowania sprzętu mimo awarii pod względem prędkości są bardzo dobre, tym bardziej, że za pięć tygodni na tym samym akwenie będą rozgrywane Mistrzostwa Europy.

Zawodnicy z Wieruszowa nie pływali na tych zawodach na najlepszych swoich silnikach, więc można mieć dobre  rokowania  występu na tych Mistrzostwach Europy.

Zawody te stały na bardzo wysokim poziomie, przyjechało dość sporo zawodników z różnych państw, aby wypróbować ten akwen.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów, Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.