BIKE MARATON 2016′ za nami

bice2016-18 października odbyła się ostatnia, dwunasta edycja Bike Maratonu. Finał jak co roku odbył się w Świeradów Zdr. Pogoda nie rozpieściła zawodników, było zimno, deszczowo i mgliście, a właściwie należało by napisać-było mlecznie.

Mimo kiepskiej aury nasi młodzicy stawili się nie mal w komplecie.

Starty szkółki możemy uznać za sukces, ponieważ nasza młodzież wystartowała tylko w siedmiu etapach BM (w tym roku ważniejsze były starty w rundach pucharu polski) a i tak pozwoliło im to zdobyć 3 miejsce w klasyfikacji generalnej Drużyn Młodzieżowych.

W klasyfikacji generalnej kat.MM  Konrad Bryłka na 9m.,Mikołaj Drobnik na miejscu 14 a Bartosz Bryłka ukończył na miejscu 20, dodatkowo zdobywając nagrodę dla najmłodszego zawodnika kat.MM – który spełnił wymagania klasyfikacji generalnej. Brawa w tym miejscu całkiem zasłużone 🙂

Dominik Zawierta w kat.M1 kończy na miejscu piątym. Patrycja Zawierta w KM miejsce 3, Magda Zawierta miejsce 4.

W kategoriach masterskich Włodzimierz Zawadzki ukończył generalkę na miejscu 5 w kat.M5, Jacek Koszek w M4 miejsce 51 , w kat. M3 Zawierta Tomasz miejsce 68 a w kat.K3 Edyta Zawierta uplasowała się na miejscu 7.

Na dystansie MEGA w klasyfikacji generalnej, Mateusz Dembski w kat.M2 zajął 35 miejsce.

Dziękujemy za ten sezon, były wypadki, uszkodzone rowery, wypadki losowe które nie pozwoliły na ukończenie klasyfikacji generalnej pechowcom, ale to się zdarza i trzeba mieć wiarę że w następnym roku zła passa się odwróci. 🙂

Bardzo dziękujemy naszym sponsorom dzięki którym mogliśmy spokojnie przejechać ten sezon.: