III Wojewódzki Turniej Żaków i Żaczek w tenisie stołowym

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków i Żaczek w tenisie stołowym odbył się 18.03.2017 r. w Łowiczu. W turnieju tym, w kategorii Żaczek 3 miejsce zajęła zawodniczka Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Prosna” Wieruszów – Natalia Rabiega.

W tej samej kategorii zagrała także Jagoda Karkoszka, która zajęła 12 miejsce.

W kategorii Żaków, z pośród 23 startujących zawodników, Wieruszów reprezentował Wilk Hubert, który po bardzo dobrej grze, wywalczył 11 miejsce, oraz Filip Wiśniewski który zajął 19 miejsce.

W tym samym dniu, w Łodzi, drużyna tenisistów GUKS „PROSNA” Wieruszów, uczestnicząca w rozgrywkach V Ligi tenisa stołowego, rozegrała mecz wyjazdowy z drużyną MKS „Jedynka” Łódź. Mecz zakończył się remisem 5:5. Punkty dla Wieruszowa zdobyli: Patrycja Moska- 3pkt, Kacper Sobczak – 1pkt, i Krystian Skwarek- 1pkt. Po 12 rozegranych  kolejkach nasza drużyna zajmuje bardzo dobre trzecie miejsce.

W dniu 19.03.2017 r. w Moszczenicy rozegrano III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów i Kadetek w tenisie stołowym. W turnieju wystartowali reprezentanci Wieruszowa, Julia Skwarek zajmując 7 miejsce, Krystian Skwarek zajmując 9 miejsce i Kacper Sobczak zajmując 17 miejsce.

Udział  tenisistów stołowych w zawodach był współfinansowany ze środków na realizację zadania „Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kajakarstwa i gry w tenisa stołowego”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sport. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.