Kolejne zwycięstwo Dembeckiego

W dniach 10-11.06.2017 r na Międzynarodowych Zawodach Modeli Pływających klas FSR o Puchar Burmistrza Miasta Jawora Łukasz Dembecki w kategorii FSR V-3,5 kolejny raz nie miał sobie równych, zajmując pierwsze miejsce. Już na samym początku startów Wieruszowianin pokazał że będzie walczył o najwyższe trofea. Na niedzielny finał został zmieniony silnik co w rezultacie przypieczętowało zwycięstwem wykorzystując prędkość i walory modelu nie pozostawiając złudzeń przeciwnikom. W tej samej kategorii Andrzej Dembecki był tuż za podium zajmując czwarte miejsce. W kategorii FSR V-7,5 w eliminacjach Łukasz zajął trzecie miejsce co dawało apetyt na kolejne podium, niestety w finale tuż po starcie spadł drążek popychacza z gazu co uniemożliwiło walkę o najwyższe trofeum, w rezultacie Łukasz zajął piąte miejsce. Na tych zawodach miał jeszcze jedną przyjemność Łukasz otrzymując z rąk Pani V-ce Burmistrz Jawora dyplom z Ministerstwa Sportu i Turystyki za zajęcie trzeciego miejsca na Mistrzostwach Europy – Jawor 2016 (tak długo trwają procedury). Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, przyjechało dość sporo zawodników z różnych państw, aby wypróbować akwen na którym będą rozgrywane w tym roku Mistrzostwa Świata.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów, Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.