Siedem goli juniorów Prosny

W drugiej kolejce spotkań Wojewódzkiej Ligi Juniorów wieruszowska Prosna wysoko pokonała Kolejarza Łódź 7:2.  Az cztery bramki w tym meczu zdobył Jakub Imperowicz.

7:2 Imperowicz (79)

Prosna: Magaj, T. Hojensk (45 Zmidzinski)i, M.  Hojensk (65 Tomczyki),  Owczarski, Trała, Grzesiuk, Imperowicz  Jaroch,  Kaleta,  Głowacz (65 Jarych),  Weszka.. Trener Pawel Rzeznik.

Sobotnie spotkanie z uwagi na odbywający się na stadionie GOSiT-u Ogólnopolski Bieg Uliczny rozegrany został na boisku Gal Gazu w Galewicach. Obiekt ten ukazał się niezwykle szczęśliwy.  Było to dobre spotkanie w wykonaniu naszych młodych piłkarzy. Od jego  początku  inicjatywa należała do Prosny. Festiwal strzelecki rozpoczął w 24 min. Jakub Imperowicz, który w meczu tym zdobył aż cztery bramki. Kilka minut później goście po jednym z kontrataków zdołali wyrównać. Do przerwy to jednak Prosna schodziła z przewagą jednej bramki. Po przerwie nasi piłkarze okazali się niezwykle skuteczni zdobywając aż piec goli. Goście odpowiedzieli tylko jednym trafieniem, przy wyniku 5:1 dla Prosny. Wynik mógłby być jeszcze bardziej okazalszy jednak nasi piłkarze nie wykorzystali rzutu karnego. Kolejny mecz Prosna rozegra w niedziele 10 bm. o godz. 10 w Aleksandrowie Łódzkim z miejscowym Sokołem. W innym spotkaniu rozegranym dziś RKS Radomsko pokonał KS Kutno 4:0. Pozostałe spotkania drugiej kolejki rozegrane zostaną jutro.

itpsport

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.