Oddziały AP z medalami

Trzecie miejsce w czterozespołowej rywalizacji zajęli piłkarze UKS AP Wieruszów – rocznika 2006, w rozegranym w niedzielę, 11 lutego Halowym Turnieju o Puchar Dyrektora SP nr 3 w Wieruszowie, Pawła Malika. Oczko wyżej sklasyfikowano piłkarzy Adama Trzebskiego z AP Lututów. Zwyciężył z kompletem zwycięstw GKS Trzcinica.

Drużyna lututowskiego oddziału AP Wieruszów kontynuuje świetną passę. Zespół od kilku tygodni nie schodzi z podium rozgrywanych turniejów. Tym razem w spotkaniu decydującym o pierwszej lokacie nieznacznie uległ on GKS-owi Trzcinica 1:2.

Na trzecim stopniu podium stanęli piłkarze z Wieruszowa. Mimo, że turniej przeznaczonych był dla zawodników urodzonych w 2006 roku, to prym w szeregach drużyny wiedli zawodnicy rocznika 2008: Maksymilian Pluta i Michał Winkowski (najskuteczniejszy strzelec turnieju). Kontuzji nabawił się będący podporą drużyny Fabian Chodorek.

– Kilku zawodników z rocznika 2006 zlekceważyło swoich kolegów, trenera i po prostu nie przyszło – przyznaje Marcin Wiśniewski, który prowadził drużynę w zastępstwie Łukasza Jasińskiego. – Musieliśmy ratować się młodszymi posiłkami.
Czwartą lokatę zajął Strażak Słupia.

Turniej była także okazją do wręczenia Honorowych Odznak za Zasługi dla UKS AP Wieruszów. Odebrali je z rąk prezesa klubu – Marcina Wiśniewskiego, dyrektor Paweł Malik i opiekun sali, Zbigniew Drezner.

– Zawsze możemy liczyć na przychylność obu wyróżnionych podczas organizowanych przez nas wydarzeń sportowychmówił Marcin Wiśniewski. – Ta współpraca trwa od kilku lat i w imieniu dzieciaków z naszego klubo gorąco za nią dziękuję.

Organizatorzy dziękują Dyrektorowi SP nr w Wieruszowie – Pawłowi Malikowi za pomoc w organizacji turnieju.

Najlepszy Zawodnik: Mikołaj Fusek (Trzcinica)
Najlepszy Strzelec: Michał Winkowski (Wieruszów)
Najlepszy Bramkarz: Hubert Kowalski (Lututów)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.