Pożegnanie zimy w Kuźnicy Skakawskiej

21 marca w Publicznym Punkcie Przedszkolnym w Kuźnicy Skakawskiej przedszkolacy tradycyjnie pożegnali zimę. Z wystrojoną Marzanną, przy akompaniamencie instrumentów muzycznych i głośnymi okrzykami przemaszerowali przez wieś, aby zima już odeszła.

 

Please follow and like us:
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kuźnica Skakawska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.