Kobierzyce Cup 2018

W sobotę – 7.04.2018r. – odbyła się VIII edycja Turnieju Karate Kyokushin KOBIERZYCE CUP, pod patronatem Polskiej Federacji Shinkyokushinkai.

W tym roku wystartowało 457 zawodników z 56 klubów karate z Polski i z zagranicy.
Klub Sportowy HUSARIA Wieruszów wystawił również swoich zawodników:

– Martę Gabas – w kat. JUNIOR (2000-2002) kobiet -55kg.
– Wiktora Pisulę – w kat. KADET (2005-2006) mężczyzn -50kg.
– Kacpra Jaremko – w kat. KADET (2005-2006) mężczyzn -35kg.

Wiktor po dłuższej przerwie od startów – musiał uznać wyższość swojego przeciwnika.

Kacper Jaremko pierwszą walkę dość szybko wygrał przez Ippon.
W walce finałowej ulegając przeciwnikowi z Tarnowskich Gór, zdobył ostatecznie 2gie miejsce w swojej kategorii.
Marta Gabas natomiast po zaciętej i twardej walce pokonała w dogrywce zawodniczkę klubu Gru-Ko. Finał, niestety, przegrała z brązową medalistką Mistrzostw Europy z Kobierzyc, kończąc turniej na 2gim miejscu.

Bardzo Wam dziękujemy za okazaną wolę walki i serdecznie gratulujemy kolejnego Waszego sukcesu na drodze kyokushin!

Sekundantami naszych husarzy byli trenerzy Sekcji Karate Kyokushin: sensei Piotr Makowski i senpai Rafał Sławski.
Osu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.