V Bieg Uliczny w Kępnie

Równo w południe spod Kępińskiej Sali Widowiskowo Sportowej wystartował V Bieg Uliczny w Kępnie. Na starcie wyścigu stanęło ponad 350 zawodników.

Zawodnicy rywalizowali o miano najszybszego biegacza na trasie ulicami Kępna liczącej 10 km. Dla najlepszych zawodników w swojej kategorii czekał Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno.

Zwycięzcom biegu z czasem 00:31:22 został obywatel Ukrainy – Paweł Olijnyk. TYm samym wyprzedził on Kamila Makosia i Krzysztofa Wiśniowskiego. Najszybszą kobietą okazała się Sylwia Ejdys-Tomaszewska. Na drugim stopniu podium znalazła się Ukrainka Swietlana Olijnyk, a tuż za nią Julia Diatlova.

W klasyfikacji dla zawodników z Gminy Kępno a tym samym Mistrzem Kępna został Tomasz Grzemba, przed Krzysztofem Szczotem i Aleksandrem Ganią.

W tej samej klasyfikacji, ale wśród kobiet zwyciężyła Martyna Kaczor, wyprzedzając kolejno Magdalenę Cierpik i Weronikę Szkutnik.

Zawodnikiem z powiatu kępińskiego z najlepszym wynikiem został kolejny raz Damian Dyduch z Grębanina

Organizatorem V Biegu Ulicznego była spółka „Projekt Kępno”.

Pełne wyniki dostępne są TUTAJ.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.