Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek w Tenisie Stołowym

W dniach 8-10 czerwca 2018 roku w Kraśniku, rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków w Tenisie Stołowym.

W stawce 64 najlepszych zawodniczek naszego kraju, wystartowała Natalia Rabiega (2008 r.), zawodniczka Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Prosna” w Wieruszowie, która wcześniej uczestnicząc w  Turniejach Wojewódzkich i Ogólnopolskich uzyskała awans do Mistrzostw Polski.

W Mistrzostwach, nasza zawodniczka, wystartowała w grze podwójnej wraz z Alicją Krynicką ( LUKS ABC ŻAK Pisanica) oraz w grze pojedynczej. W grze podwójnej, Natalia uplasowała się na bardzo dobrym 17 miejscu, natomiast w grze pojedynczej, po 2 zwycięskich meczach i dwóch porażkach, wywalczyła dobre 33 miejsce w Polsce.

Udział w Mistrzostwach współfinansowany był ze środków Gminy Wieruszów.

GUKS „Prosna” Wieruszów dziękuje Starostwu Powiatowemu w Wieruszowie, oraz PHU WĘDLINKA, STAGRA TRANS, BRATTEX, AUTO-PARTNER za wsparcie w organizacji wyjazdu na Mistrzostwa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.