Otwarte Mistrzostwa Kępna w Tenisie Ziemnym

8-9 września na kortach w Krążkowych, Mroczeniu i Kępnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kępna Dla Dzieci i Młodzieży w Tenisie Ziemnym.

Organizatorem zawodów był Kępiński Klub Tenisowy i Urząd Miasta i Gminy w Kępnie, który to współfinansuje rozgrywki. W turnieju dla najmłodszych tenisistów w 4 kategoriach wiekowych wzięło udział ponad 40 dzieci z Kępna, Ostrowa Wielkopolskiego i Borku WLKP

III miejsce: Wiktoria Musiała

9 września odbył się Otwarte Mistrzostwa Kępna w Tenisie Ziemnym Dla Dorosłych. W turnieju w kat. debel mężczyzn i singiel kobiet wystartowało 20 zawodników i zawodniczek z Kępna, Sycowa, Byczyny, Namysłowa, Kluczborka i Borku WLKP. Po wielogodzinnych zmaganiach na podium w debla stanęli: 1 miejsce: Jakub Michalczyk, Rafał Wolnik, 2 miejsce: Dariusz Lemanik, Wojciech Michalczyk, 3 miejsce: Roman Kluf, Marcin Zarzecki.

Wśród pań mistrzynią turnieju została Marianna Droszcz, na miejscu 2 uplasowała się Agnieszka Michalczyk, a na najniższym podium stanęła Magdalena Michalczyk.

Puchary, dyplomy i drobne upominki wręczył Wiceprezes Kępińskiego Klubu Tenisowego Dariusz Lemanik.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.