Piknik profilaktyczny „Trzeźwo, zdrowo i sportowo”

W piątkowe popołudnie 14 września 2018 r. na terenie Sali OSP w Jutrkowie odbył się już kolejny, bardzo udany piknik profilaktyczny zorganizowany przez pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wieruszowie. Tegoroczna impreza odbyła się pod hasłem „Trzeźwo zdrowo i sportowo”. Piknik, jest jednym z elementów projektu socjalnego realizowanego w 2018 r. przez pracowników MGOPS w Wieruszowie pt. „W stronę rodziny” .

W imprezie wzięli udział: Pan Jarosław Dębski – radny Gminy Wieruszów oraz Pan Dariusz Soborczyk – Kierownik Miejskiego Ośrodka Profilaktyki, Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Wieruszowie, który w ramach działań profilaktycznych przeprowadził quiz dla dzieci i rodziców, za udział w którym wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody.

Mimo, iż pogoda nam nie dopisała wszyscy świetnie się bawili. Atrakcją pikniku była obecność Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie oraz Strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie, którzy opowiedzieli uczestnikom m.in. o zasadach bezpieczeństwa i zaprezentowali sprzęt zawodowy.

Piknik odbył się przy muzyce, ciepłych kiełbaskach i słodyczach. Zabawy animacyjne prowadzili pracownicy socjalni Ośrodka wraz z wolontariuszem Łukaszem Szkudlarkiem. Podobnie jak w ubiegłym roku największe emocje towarzyszyły rywalizacji w przeciąganiu liny, w którym udział wzięli wszyscy uczestnicy imprezy.

Za pomoc w przygotowaniu Pikniku dziękujemy Panu Jarosławowi Dębskiemu, Pani Emilii Szkudlarek i Panu Zbigniewowi Gąszczak z OSP Jutrków.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Jutrków. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments