Nasi wśród najlepszych Grand Prix Pawłowic

W  hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach koło Gliwic w woj. śląskim zakończył się cykl 4 turniejów tenisa stołowego. Bardzo dobrze zaprezentowali się tenisiści stołowi z naszego regionu.

Wysoką formę potwierdził Jan Kasendra, który zwyciężył  w kategorii powyżej 46 lat wyprzedzając aktualnego zawodnika 3-ligowego MKS  Czechowice Dziedzice Piotra Pudę oraz  Henryka Juchnika  z JKTS Jastrzębie-Zdrój. Natomiast w kategorii open z udziałem wszystkich uczestników zawodów zajął znakomite 2 miejsce ustępując tylko czołowemu reprezentantowi  klubu  3 ligi ULKTS Pszczyna – Pawłowi Suchodolskiemu.

Do udanych należy zaliczyć występ Damiana Szymoszczyka  z Olszowy, który w kategorii do lat 19 zajął 6 miejsce. Turniej stał na wysokim, wyrównanym poziomie o czym może świadczyć fakt, że w wielu pojedynkach aby wyłonić zwycięzcę trzeba było rozegrać 5 setów.

W całym cyklu wzięli udział amatorzy oraz zawodnicy z takich klubów jak: MKS  Czechowice Dziedzice, JKTS Jastrzębie-Zdrój, MKS Cieszko Cieszyn, ULKTS Pszczyna. Najlepsi otrzymali okazałe puchary oraz cenne nagrody rzeczowe, które wręczył Krzysztof Mleczek- prezes TKKF Rozwój Pawłowice- organizatora zawodów. Słowa uznania należą się Pawłowi Suchodolskiemu i Piotrowi Pudzie, którzy nie tylko wspaniale grali, ale też wzorcowo prowadzili całą imprezę.

6-7. Kacper Czendlik -130 pkt.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Kępiński, Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.