Tenis ziemny w Gminie Kępno

W konkurencjach i zabawach tenisowych wzięło udział 20 młodych tenisistów w wieku 6-8 lat. Celem imprezy jest zainteresowanie i promowanie wśród najmłodszych dzieci wspaniałej dyscypliny jaką jest tenis ziemny.

Organizatorzy przygotowali 6 konkurencji tenisowych, w których młodzi tenisiści mogli zaprezentować swoją szybkość, zwinność, celność i dokładność.

W konkurencji „szybkie nogi” najlepsza była Monika Szup i Pola Kamińska. W Konkurencji  „dokładność” bezkonkurencyjni byli Michał Wróblewski i Wanda Sławińska. „Najlepszym strzelcem” okazali się: Piotr Sołtysik i Julia Domal. W konkurencji „celność” wyróżnieni zostali: Hania Rozwadowska i Milena Wąsala. Stanisław Musiała i Marysia Siekiera okazali się najlepsi w konkurencji „zwinność”. W „rzucance tenisowej” 1 miejsce zajęła Hania Weber, na 2 miejscu uplasowała się Martyna Grochalska. Na najniższym podium stanęła Marysia Hofman.

19 i 22 czerwca na kortach w Krążkowach i Osinach odbył się 1 turniej tenisa ziemnego w ramach cyklu turniejów dla dzieci i młodzieży. W rozgrywkach w 4 kategoriach wiekowych wzięło udział 40 młodych tenisistów.

3 miejsce: Bartosz Bystry.

16 czerwca na korcie w Kępnie w ramach cyklu turniejów tenisa ziemnego dla dorosłych rozegrany został Deblowy Turniej o Puchar Prezesa Kępińskiego Klubu Tenisowego. Po wielogodzinnych zmaganiach na podium w debla stanęli:
1 miejsce: Dariusz Lemanik i Jarosław Orsztynowicz,
2 miejsce: Józef Lemanik i Jarosław Strycharek,
3 miejsce: Arkadiusz Kibort i Dariusz Sowiński.

Puchary, dyplomy i nagrody wręczył Wiceprezes Kępińskiego Klubu Tenisowego Dariusz Lemanik

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.