Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcaby 100-polowe

Ze zmiennym szczęściem startowali zawodnicy LKS Czarna Damka Lututów w Drużynowych Mistrzostwach Polski w warcaby 100-polowe rozgrywanych w Markach w dn. 10-13.10.2019 r.

W grze klasycznej z czasem 1,5h na zawodnika na partię zawodnicy Czarnej Damki w składzie: Mariusz ŚLĘZAK, Przemysław ODERKIEWICZ, Arkadiusz ŚLĘZAK oraz Łukasz KOSOBUDZKI zajęli 6 miejsce. Apetyty były większe, wydawało się że nasi zawodnicy włączą się do walki o medal. Niestety przy słabszej dyspozycji szczególnie lidera zespołu Mariusza musieli zadowolić się 6 miejscem.

W sobotę 12.10.2019r rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej (5min na zawodnika na partię) i przy zdecydowanie lepszej grze Mariusza zawodnicy Czarnej Damki zajęli 3 miejsce zdobywając brązowe medale Mistrzostw Polski.
Wyjazd doszedł do skutku dzięki pomocy samorządu Gminy Lututów.

Z warcabowym pozdrowieniem
Zarząd LKS Czarna Damka Lututów

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.