W Gminnym Centrum Kultury w Bolesławcu odbył się niezapomniany wieczór z poezją i muzyką. Swoje wiersze zaprezentowała Renata Błaszczyk w tomiku „Odcienie miłości”.
W koncercie muzyki poezji śpiewanej wystąpił Marek Kowalski z swojej najnowszej płyty „Nigdy nie jest za późno”. Wiersze wyrecytowali uczniowie z Szkoły Podstawowej w Bolesławcu, jak również zaśpiewał Mateusz Krowicki. Utwory poezji dały wyciszenie, ukojenie naszych emocji oraz wypełnienie naszych serc radością do pełnienia misji człowieka w dzisiejszym świeci.
Please follow and like us:































































