Udany występ tenisistów stołowych w Ostrzeszowie

W sali OSS „Piast” odbyły się XXVII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ostrzeszowskiego w Tenisie Stołowym. Bardzo udany występ zanotowali tenisiści stołowi z naszego regionu. W kategorii żaków 3 miejsce zajął bardzo utalentowany uczeń III klasy Szkoły Podstawowej w Olszowej Bartłomiej Szóstak.

Wśród młodzików na 4 miejscu uplasował się uczeń tej samej szkoły Sebastian Marczak. W silnie i licznie obsadzonej kategorii od 18 do 55 lat zwyciężył Przemysław Klepacz z Opatowa. Natomiast w najstarszej kategorii powyżej 55 lat całe podium zajęli zawodnicy z naszego powiatu. I miejsce zajął i obronił tym samym tytuł z ubiegłego roku Jan Kasendra z Kępna. Drugi był Henryk Sibera z Baranowa a na 3 pozycji uplasował się Zbigniew Szmidt z Łęki Opatowskiej. Najliczniej obsadzoną kategorię zrzeszonych wygrał Mateusz Selerski (Tęcza Budki Piaseckie).

Wyniki XXVII Otwartych Mistrzostw Powiatu Ostrzeszowskiego

Kategoria żaków (2009 i młodsi)
1. Mikołaj Kurczbuch (UKS Piast Ostrzeszów)
2. Jan Mądry (SP nr 1 Ostrzeszów)
3. Bartłomiej Szóstak (SP Olszowa)
4. Jakub Karkoszka (UKS Piast Ostrzeszów)

Młodzicy
1. Hubert Wilk (Wieruszów)
2. Jagoda Karkoszka (UKS Piast Ostrzeszów)
3. Krzysztof Krajewski (Ślęża Sobótka)
4. Sebastian Marczak (SP Olszowa)

Kadeci i juniorzy
1. Michał Mądry (UKS Piast Ostrzeszów)
2. Robert Baranowski (Tajfun Ostrów Wlkp)
3. Julia Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów)
4. Arkadiusz Morek (Ślęza Sobótka)

Kategoria 18-55
1. Przemysław Klepacz (Opatów)
2. Kacper Sobczyk (Byczyna)
3. Kamil Giwerski (UKS Piast Ostrzeszów)