Kępiński policjant ukończył Bieg Rzeźnika

St. post Rafał Stramowski – Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie wystartował w legendarnym i jednym z trudniejszych biegów górskich w Polsce. Kępiński policjant tym razem zmierzył się z tzw. trasą „Rzeźnik Sky” na dystansie 51 km.

To ekstremalne sportowe wydarzenie, znane jako Bieg Rzeźnika odbyło się w ramach VI Festiwalu Biegu Rzeźnika 2020 w Bieszczadach. Rafał swój bieg rozpoczął w zeszły czwartek 11 czerwca z miejscowości Cisna. Pokonanie tego dystansu zajęło mu 8 godzin co pozwoliło ukończyć rywalizację w kategorii M-30 na bardzo wysokim 9 miejscu, co jednocześnie w kategorii Open pozwoliło zająć wysokie 36 miejsce na startujących w tym biegu 300 uczestników. Dla naszego policjanta udział w tym biegu był jednym z etapów przygotowań do Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich, gdzie 17 lipca 2020 roku, nasz funkcjonariusz wystartuje na ekstremalnym dystansie 110 km.

WP/GKS/KPP Kępno

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.