281 Wieruszowska Piesza Pielgrzymka

Po raz 281 wyruszy Piesza Pielgrzymka z Wieruszowa na Jasną Górę.

Pielgrzymi wyruszą 23 sierpnia  z Sanktuarium Miłosiernego Jezusa Pięciorańskiego – kościoła Ojców Paulinów pod hasłem: Matko, Która Nas Znasz. Wędrowanie do Królowej Polski Matki Jasnogórskiej. Pielgrzymowanie będzie trwało od 23-26 sierpnia.

Informujemy, że zapisów na 281. Wieruszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę można dokonać wyłącznie osobiście w niedzielę 16 sierpnia 2020 r. od godziny 12:00 w Domu Duszpasterskim przy klasztorze ojców paulinów w Wieruszowie.
W tym roku, z uwagi na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, pielgrzymka trwać będzie cztery, a nie jak dotychczas siedem dni. W pielgrzymce będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 50 osób, wliczając w to obsługę pielgrzymki i kapłanów. O zapisie decydować będzie kolejność zgłoszeń.
W związku z niezależnym od organizatorów ograniczeniem liczby pielgrzymów zachęcamy do licznego uczestnictwa w pielgrzymce duchowej.
Całą społeczność wieruszowskiej pielgrzymki prosimy o modlitwę, aby tegoroczne ograniczenia nigdy więcej się nie powtórzyły.
Niech Matka Boża Jasnogórska ma wszystkich w swojej opiece!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Religia, Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments