[Koronawirus] Zgony w regionie. Zmarł kolejny mieszkaniec powiatu wieruszowskiego

Z przykrością informujemy o kolejnych zgonach w województwie łódzkim osób zakażonych koronawirusem.

 

– 57- letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

– 58 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieruszowie.Pacjentka pochodziła z powiatu sieradzkiego.

– 66 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu „Na Stokach” w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

– 67 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w WSSM im. J.Strusia w Poznaniu.Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.

– 69 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Pacjentka pochodziła z powiatu zduńskowolskiego.

– 73 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.

– 76 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

– 76 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łasku. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu zduńskowolskiego.

– 79 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

– 80 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

– 81 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Sieradzu.Pacjentka pochodziła z powiatu sieradzkiego.

– 82 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Skierniewicach. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.

– 82 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.

– 83 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.

– 84 – letnia kobieta. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu tomaszowskiego.

– 88 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu „Na Stokach” w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

– 90 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.

– 90 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Piotrkowie Trybunalskim. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu piotrkowskiego.

– 91 – letnia kobieta. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu tomaszowskiego.

– 95 – letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Pajęcznie. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu pajęczańskiego.

– 42 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Pacjent pochodził z powiatu tomaszowskiego.

– 52 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

– 59 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

– 62 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Pajęcznie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego.

– 65 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

– 70 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Wieluniu. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.

– 70 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

– 72 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

– 73 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

– 73 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

– 74 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Skierniewicach. Pacjent pochodził z powiatu wieruszowskiego.

– 74 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Opocznie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu tomaszowskiego.

– 74 -letni mężczyzna. Pacjent pochodził z powiatu tomaszowskiego.

– 75 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Przysusze. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego.

– 75 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

– 80 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

– 83 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.N.Barlickiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

– 84 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego.

– 86 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.

– 92 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zduńskiej Woli. Pacjent pochodził z powiatu sieradzkiego.

– 94 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu piotrkowskiego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii województwo łódzkie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments