[Gmina Czastary] Nowe władze w jednostkach OSP

„To był szczególny okres, strażackie działania znacznie utrudniła pandemia. W tym czasie nie odbywały się żadne spotkania oraz uroczystości, jak i nie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze. W każdej chwili jednak mogliśmy liczyć na pomoc ze strony druhów strażaków czy to przy roznoszeniu ulotek, transporcie artykułów spożywczych, zabezpieczaniu miejsc kwarantanny.

I to jest bardzo cenne, że chcecie dbać o bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy. Za to zaangażowanie, waszą społeczną pracę, za to, że wam się chce i widzicie potrzebę niesienia pomocy osobom poszkodowanym, bardzo dziękuję. Ostatnie półtora roku było trudnym czasem dla nas wszystkich. Pandemia koronawirusa postawiła również przed wami nowe wyzwania i sprostaliście im. Dziękuję wam za to i za to, że mieszkańcy naszej gminy mogą na was liczyć w każdej sytuacji. Gratuluję też wszystkim nowym członkom zarządów i życzę im wytrwałości w rozwijaniu swoich jednostek” – powiedział – Wójt Gminy Czastary – Dariusz Rejman – podsumowując walne zebrania sprawozdawczo-wyborcze jakie odbyły się w okresie od 6 czerwca do 3 lipca 2021 r. w 6 jednostkach OSP Gminy Czastary.

Na każdym zebraniu oprócz naszych dzielnych strażaków obecny był Prezes Zarządu Gminnego Związku OSP RP i jednocześnie Wójt Gminy w jednej osobie – Pan Dariusz Rejman, komendant gminny Pan Dariusz Górecki oraz pracownicy Urzędu Gminy.

Z uwagi na pandemię zebrania sprawozdawczo-wyborcze przeprowadzane były w okresie letnim. W przed pandemicznych czasach walne zebrania strażaków ochotników odbywały się między styczniem a końcem marca. W tym roku było to niemożliwe.

Wszystkie zebrania zostały bardzo dobrze przygotowane i sprawnie przeprowadzone. Poniżej przedstawiamy nowe składy zarządów w poszczególnych jednostkach OSP.

Ochotnicza Straż Pożarna w Czastarach

1. Prezes – Paweł Janik
2. Wiceprezes – Naczelnik – Tobiasz Preder
3. Wiceprezes – Marcin Jaśko
4. Zastępca Naczelnika – Dawid Chrzan
5. Sekretarz – Kamil Lechowicz
6. Skarbnik – Jan Tomalik
7. Gospodarz – Małgorzata Biczysko
8. Kronikarz – Michał Chrzan

Ochotnicza Straż Pożarna w Kątach Walichnowskich

1. Prezes – Wojciech Pietrzak
2. Wiceprezes-Naczelnik – Mariusz Rybka
3. Wiceprezes – Adam Wójciak
4. Zastępca Naczelnika – Maciej Kałuża
5. Sekretarz – Anna Karbowiak-Kamyk
6. Skarbnik – Mariusz Perdek
7. Gospodarz – Tomasz Pietrzyński

Ochotnicza Straż Pożarna w Krajance

1. Prezes – Zbigniew Furman
2. Wiceprezes – Michał Łukowski
3. Naczelnik – Marcin Patykowski
4. Zastępca Naczelnika – Adrian Nawrocki
5. Sekretarz – Przemysław Matusiak
6. Skarbnik – Piotr Urbanek
7. Gospodarz – Krystyna Nogaj
8. Kronikarz – Aleksandra Furman
9. Członek Zarządu – Leszek Syguła

Ochotnicza Straż Pożarna w Parcicach

1. Prezes – Zygmunt Chałupka
2. Wiceprezes-Naczelnik – Krzysztof Sut
3. Wiceprezes – Artur Nowak
4. Zastępca Naczelnika – Marek Urbański
5. Sekretarz – Łukasz Sudomirski
6. Skarbnik – Jakub Szymanek
7. Gospodarz – Szymon Rzepecki

Ochotnicza Straż Pożarna w Przyworach

1. Prezes – Andrzej Zaustowicz
2. Wiceprezes-Naczelnik – Michał Nalepa
3. Sekretarz – Stanisław Nalepa
4. Skarbnik – Andrzej Galiński
5. Gospodarz – Jan Żmuda

Ochotnicza Straż Pożarna w Radostowie

1. Prezes – Szymon Woś
2. Wiceprezes-Naczelnik – Kamil Woś
3. Sekretarz -Piotr Woś
4. Skarbnik – Sylwester Goj
5. Gospodarz – Ryszard Urbanek
6. Członek – Paweł Woś

Ten wpis został opublikowany w kategorii Czastary. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments