„Kreatywne wakacje na wesoło” w Czastarach

W dniach 5-30 lipca 2021r w Gminnym Ośrodku Kultury w Czastarach prowadzone są „Kreatywne Wakacje na wesoło”. Zajęcia wakacyjne przeznaczone są dla dzieci w wieku 5 -10 lat.

Codzienne zajęcia zawierają warsztaty artystyczne, muzyczne czy sportowe. Dzieci zapoznają się z nowymi technikami plastycznymi, ciekawymi instrumentami muzycznymi oraz integrują się w grach zespołowych.

Na zajęciach artystycznych dzieci miały okazję zapoznać się z techniką wycinania koronek z papieru, lepienia figurek z gliny oraz wykonywania ozdób z bibuły, natomiast na zajęciach muzycznych zapoznawały się z brzmieniem różnych instrumentów. Zajęcia sportowe odbywają się na hali sportowej gdzie dzieci mają możliwość poprawić swoją sprawność i kondycję. Uczestnicy wakacji uczestniczą również w atrakcyjnych wycieczkach.

Dużą atrakcją było spotkanie z Panią Niną Lussą, która jest podróżniczką i pisarką, autorką cyklu książek dla dzieci pt. „Stella i pikuś”. Pani Nina opowiadała dzieciom o swoich książkach, o podróżach i przygodach z nimi związanych. Na koniec dzieci miały możliwość nabycia książek wraz z imienną dedykacją.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Czastary. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments