Kolejna droga gminna wyremontowana

Kolejna droga gminna wyremontowana – „Zakopianka” w nowej odsłonie.
Zakończyła się kolejna inwestycja na drodze gminnej. Tym razem, to z pewnością niezwykle ważna i dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Czastary. Z końcem września nastąpił odbiór końcowy robót związanych z wykonaniem przebudowy drogi gminnej w miejscowości Radostów Pierwszy.

Warto dodać, iż o realizację tego zadania od długiego czasu zabiegało wielu mieszkańców gminy Czastary, a zwłaszcza mieszkańców Radostowa.

„Bardzo się cieszymy, ze wreszcie mogliśmy odpowiedzieć na prośby naszych mieszkańców, którzy musieli wykazać dużo cierpliwości i wyrozumiałości oczekując na remont wspomnianego odcinka” powiedział Wójt – Dariusz Rejman, który od lat czynił usilne starania by móc wyremontować słynną „Zakopiankę”.

Dzięki zrealizowanej inwestycji, kierowcy będą teraz mogli poruszać się w dużo bardziej komfortowych, ale przede wszystkim bezpiecznych warunkach.
To już kolejna droga wyremontowana w naszej gminie. To cieszy, choć mam świadomość, że potrzeb wciąż jest bardzo dużo- podkreślił – Wójt Rejman.
Dziękujemy wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji tej inwestycji, mamy nadzieję, że droga ta będzie służyć mieszkańcom przez długie lata!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments