II Mistrzostwa Zelowa w warcabach im. Szczepana Krajdy

1. W dniu 09.10. 2022 roku w Łobudzicach koło Zelowa odbył się II Memoriał w warcabach 64-polowych im. Szczepana Krajdy. W zawodach udział wzięło 72 zawodniczek i zawodników , którzy rywalizowali na dystansie 9 rund.

Klub ,,Czarna Damka,, Lututów reprezentowało 10 osób. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze o czym świadczą wyniki .
W kategorii open w zwyciężył Przemysław Oderkiewicz 8 zwycięstw i 1 remis przed Edwardem Perdek 7 zwycięstw i 2 remisy .Czołowe miejsca zdobyli też : Zygmunt Ślęzak 5 pozycję , Władysław Kasendra 6 , Robert Papierkowski 7 (to 12-to latek) , Wiktor Halamus 13 miejsce.

Swoje kategorie wygrali Przemysław Oderkiewicz do 50 lat, Edward Perdek powyżej 50 lat, Robert Papierkowski do 15 lat. Ponadto Karolina Świerczyńska zajęła 3 miejsce w kategorii powyżej 30 lat ( po raz pierwszy uczestniczyła w turnieju warcabowym) . Drużynowo kategorię mężczyzn zdecydowanie wygrali warcabiści z naszego klubu w składzie: Przemysław Oderkiewicz, Edward Perdek oraz Zygmunt Ślęzak.

Nasze panie w składzie: Karolina Świerczyńska, Elżbieta Halamus i Iwona Kotyś uplasowała się na III pozycji.

Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd Klubu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.