Działania „Poszukiwany”

Podczas minionych działań „poszukiwany”, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali pięć osób, które były poszukiwane na terenie naszego powiatu.

 

25 listopada w Skoroszowie kilka minut po godzinie 19, policjanci Posterunku Policji w Laskach dokonali zatrzymania mieszkańca gminy Rychtal, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kępnie celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 7 miesięcy.

W tym samym dniu o godzinie 16:40 w Trębaczowie, policjanci Posterunku Policji w Bralinie dokonali zatrzymania mieszkańca gminy Bralin, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kępnie w celu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 4 lat i 6 miesięcy.

Również, tego samego dnia w Kępnie na ulicy Sienkiewicza, policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali, zatrzymali 25 – letniego mieszkańca gminy Kępno, który był poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Kępnie celem ustalenia miejsca pobytu oraz przymusowego doprowadzenia do Prokuratury Rejonowej w Kępnie.

26 listopada o godzinie 18:45 w Kępnie, policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, zatrzymali 44 – letniego mieszkańca gminy Kępno, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kępnie celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 4 miesięcy. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Wynik badania alkomatem wskazał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

27 listopada br o godzinie 14:30, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie dokonali zatrzymania, 39-letniej mieszkanki gminy Trzcinica, której zaginięcie zostało zgłoszone 26 listopada. Postępowanie w tych sprawach prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments