Spotkanie Partnerstwa na 307 w Gminie Rychtal!

W dniu 8 listopada w siedzibie Urzędu Gminy Rychtal odbyło się spotkanie partnerów w ramach Partnerstwa na 307, które jest uczestnikiem projektu Centrum Wsparcia Doradczego Plus. Głównym tematem obrad była kwestia instytucjonalizacji partnerstwa celem ubiegania się o środki w nowej perspektywie finansowania.

W pierwszym etapie prac nad realizacją wspólnej strategii samorządy skupiają się na przygotowaniu dokumentacji projektowej dotyczącej budowy ścieżki rowerowej po śladzie byłej linii kolejowej nr 307 biegnącej przez Gminę Baranów, Gminę Trzcinica oraz Gminę Rychtal. Dzięki współpracy w ramach projektu CWD Plus Fundacja Fundusz Współpracy ogłosiła już zapytanie ofertowe na „Opracowanie koncepcji budowy ścieżki rowerowej z dopuszczeniem ruchu pieszych dla zadania pn.: „Aktywni na 307 – Budowa ścieżki pieszo-rowerowej po śladzie byłej linii kolejowej nr 307 wraz z infrastrukturą towarzyszącą”. W ramach zamówienia do dnia 5 kwietnia 2023 r. wykonane zostaną:

– mapa do celów projektowych w formie numerycznej;

– geotechniczne warunki posadowienia obiektu;

– koncepcja budowy ścieżki rowerowej z dopuszczeniem ruchu pieszych;

– kosztorys inwestorski zgodnie z wytycznymi wraz z przedmiarem robót dla wszystkich branż z podziałem na poszczególne gminy.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments