Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych

W dniach 16 i 17 lutego w sali gimnastycznej Zespołu Szkół ponadpodstawowych Nr 1 w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych.

Do turnieju przystąpiły po trzy reprezentacje szkół ponadpodstawowych z naszego powiatu.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna z LO Nr I w Kępnie. Najlepszą zawodniczką turnieju została Joanna Polak z LO Nr I w Kępnie

W kategorii chłopców nie miała sobie równych reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie.

Najlepszym zawodnikiem został Hubert Skoczylas Z ZSP Nr 1 w Kępnie

Pamiątkowe puchary, dyplomy i profesjonalne piłki dla uczestniczących drużyn wręczyła Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka i Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina.

foto 1 Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina oraz Reprezentacja ZSP Nr 2 w Kępnie

foto 2 Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina oraz reprezentacja ZSP nr 1 w Kępnie-Mistrzowie Powiatu

foto 3 Wicestarosta Kępiński Alicja Śniegocka, Dyrektor ZSP Nr 1 w Kępnie Bogumiła Drobina oraz reprezentacja ZSP Nr 1 w Kępnie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.