Kiermasz Charytatywny dla Dominiki

W minioną sobotę w Galewicach odbył się wielkanocny Kiermasz Charytatywny dla maleńkiej mieszkanki naszej gminy – Dominiki Fiołki, dziewczynki zmagającej się z wieloma schorzeniami.

 

Kiermasz rozpoczął się podsumowaniem konkursu organizowanego przez galewicki dom kultury na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Następnie odbyły się występy wokalne i taneczne, animacje i zabawy dla dzieci. Na kiermaszu można było zakupić również: rękodzieło, palmy, obrazy, świąteczne i dekoracje, a także ciasto, pierogi, pączki, gofry wypiekane na miejscu, popcorn, watę cukrową, gorące napoje i wiele innych!

Gminny Ośrodek Kultury w Galewicach składa podziękowania za wparcie wydarzenia dla:

KGW Jeziorna, KGW Biadaszki i Foluszczyki, KGW Brzózki i Gąszcze, KGW Osiek, KGW Kolonia Osiek, KGW Krajanka, Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów przy GOK w Galewicach „Rozbawieni”, Środowiskowego Domu Samopomocy w Osieku, Chufca Pracy Wieruszów, szkół z terenu gminy, które zaangażowały się w wydarzenie, śpiewających i tańczących dzieci i młodzieży, Zespołu Folklorystycznego z Sokolnik, grupy Rozśpiewani GOK oraz z serca dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w tym dniu!

W GOK do końca tygodnia można zakupić palmy i ozdoby wielkanocne – całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia Dominiki.

Więcej zdjęć na galewice.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments