Szkoła w Pieczyskach w akcji „ Dzieci pomagają Dzieciom”

 Dzień Bożego Narodzenia to dla wielu rodzin czas prezentów, spokoju i rodzinnego ciepła. Nie wszyscy będą jednak mogli w pełni się z tego cieszyć. Obok nas są dzieci, które czas świąt spędzą na oddziałach szpitalnych.

 

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Pieczyskach włączyli się w akcję charytatywną „Dzieci pomagają Dzieciom” i przygotowali świąteczne upominki dla chorych dzieci przebywających m.in. w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Łodzi oraz Instytucie Matki Polki w Warszawie.

Dzięki wsparciu rodziców i działaniom szkoły zakupione zostały w dużej ilości artykuły szkolne. Uczniowie upiekli i udekorowali pięknie świąteczne pierniczki. Wszystko to zostanie przekazane dzieciom, które ze względu na stan zdrowia Święta Bożego Narodzenia spędzą w szpitalach. A to wszystko, aby umilić tym dzieciom ten magiczny czas. Mamy nadzieję, że na ich twarzach zagości uśmiech, gdy otrzymają świąteczne prezenty.
Dziękujemy wszystkim, którzy upiekli pierniczki, podarowali swoje zabawki, książki i inne rzeczy oraz włączyli się w akcję. Święta to magiczny czas dobrych uczynków, a dobro zawsze wraca.

Od Redakcji.

Brawo i gratulacje dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Pieczyskach

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments