Świąteczny koncert zespołu „Płomienie”

17 grudnia w sali Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Turystyki w Sokolnikach odbył się świąteczny koncert zespołu ,,Płomienie,, pod nazwą „Otwórzmy serca na Jego przyjście”.

 

Do wspólnego występu członkowie zespołu zaprosili  dzieci uczęszczające na zajęcia wokalne do GOKSiT w Sokolnikach,  gitarzystów  również uczących się w GOKSiT w Sokolnikach oraz mieszkańców Gminy Sokolniki. Z racji tego, że jesteśmy tuż przed świętami Bożego Narodzenia w repertuarze przeważały kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Była Stajenka Betlejemska, Aniołowie, którzy przypominali, że święta są okresem życzliwości, dobroci, porozumienia, zakończenia sporów.

Dzieci zaprezentowały się w przedstawieniu jasełkowym ,,Do szopy wszyscy,,. W trakcie wydarzenia przedświątecznego  rozstrzygnięty został konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną własnoręcznie wykonaną.

Konkurs był przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Były podziękowania dla wójta miny Sokolniki i jego zastępcy za pomoc z zorganizowaniu koncertu, przewodniczącej RG, dla rady rodziców, pań z KGW i sobie nawzajem czyli dla wszystkim biorącym udział w koncercie i jasełkach.

Z patronów medialnych wydarzenia obecny był tylko Ilustrowany Tygodnik Powiatowy i www.powiatowy.pl Redaktorzy zakupili płytę zespołu ,,Płomienie,, i dali datek na działalność zespołu. Była właśnie możliwość zakupienia płyty CD za 30 zł. , na której tym razem znalazły się covery piosenek w stylu folk. Dla wszystkich przewidziano ciasto, kawę i herbatę. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments