Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców

Wydział Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kępnie wraz z Urzędem Gminy Bralin i Szkołą Podstawową w Bralinie zorganizowali w ramach „XXV Igrzysk Dzieci 2023/2024” Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców.

W kategorii dziewcząt do zawodów przystąpiło osiem reprezentacji, a w kategorii chłopców siedem drużyn ze szkół podstawowych.

W wyniku rywalizacji sportowej najlepszą drużyną wśród dziewcząt została Szkoły Podstawowa z Mikorzyna, która wygrała wszystkie spotkania, zdobywając tytuł mistrza powiatu. Wśród chłopców reprezentacja z Trębaczowa uplasowała się na pierwszym miejscu. Najlepszą zawodniczką turnieju została Aleksandra Kubiaczyk z Mikorzyna, wśród chłopców Hubert Kaczmarek z Trębaczowa.

Pamiątkowe puchary, dyplomy i upominki dla najlepszych zawodników turnieju wręczyli w imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala Wójt Gminy Bralin Piotr Hołoś i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bralinie Michał Górecki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.