Tradycyjne śniadanie wielkanocne WTZ Wieruszów

Święta Wielkanocne mają bogatą tradycję. Tradycja  uroczystych śniadań wielkanocnych  uczestników i pracowników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wieruszowie, jest fundamentalną wartością, którą kultywują od wielu lat.  Dziś  27 marca 2024 r. ponownie rodzinnie zasiedli  do wspólnego wielkanocnego stołu.

 Wszystkich swoich podopiecznych i pracowników Warsztatów Terapii Zajęciowej  oraz  zaproszonych gości powitała Pani Henryka Sokołowska  Prezes Stowarzyszenia Integracyjnego „Klub Otwartych Serc” w Wieruszowie.

Pani prezes złożyła wszystkim   życzenia świąteczne, zdrowych, radosnych świąt, zadowolenia, spełnienia  marzeń i pragnień, ale przede wszystkim spędzenia Świąt Wielkanocnych w gronie rodzinnym.

W temacie działalności WTZ oznajmiła, że wszystko jest na dobrej drodze, będą nowe umowy, które pozwolą na finansowanie działalności w pełnym zakresie.

Życzenia świąteczne skierowali do uczestników i pracowników Warsztatów Terapii Zajęciowej:  Anna Świegot i Eugeniusz Tomaszek z ITP i powiatowy.pl , proboszcz  Parafii p.w św. Stanisława w Wieruszowie ks. Łukasz Przybyła, o. Piotr Piechocki, proboszcz  parafii p.w. Zesłania Ducha Świętego w Wieruszowie,   kierownik PCPR Elżbieta Ochocka. Obecna na śniadaniu była również  Pani Janina Moska prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci OM w Wieruszowie.

Po wyśmienitym śniadaniu wielkanocnym, podopieczni otrzymali świąteczne prezenty.

Naszym Przyjaciołom z WTZ życzymy szczodrego zajączka, zdrowych i spokojnych  świąt wielkanocnych, pogody ducha i rodzinnego ciepła.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments