XXVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny Finał regionalny – Sukces drużyny Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie .

11. kwietnia 2024 r. na torze ODTJ w Sieradzu odbył się XXVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny, który zgromadził pasjonatów czterech kółek z całego regionu sieradzkiego. Wśród nich znalazła się drużyna Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie, która wykazała się niezwykłymi umiejętnościami, zdobywając prestiżowe drugie miejsce.

W składzie drużyny, która stanęła na podium znaleźli się uczniowie: Wiktor Wyglądacz, Kacper Wąsik oraz Dawid Derdak, przygotowani przez doświadczonego nauczyciela i instruktora nauki jazdy, Andrzeja Szczecińskiego. To właśnie dzięki jego wiedzy i umiejętnościom, młodzi adepci motoryzacji mogli cieszyć się z tak wysokiego wyniku.
Młodzież szkolna rywalizowała w następujących konkurencjach: test wiedzy o ruchu drogowym, jazda sprawnościowa skuterem oraz jazda sprawnościowa samochodem osobowym z talerzem stewarda.

Jednym z najbardziej emocjonujących momentów turnieju była jazda sprawnościowa samochodem osobowym z talerzem stewarda, gdzie Wiktor Wyglądacz zaprezentował najlepszy czas, wykazując się nie tylko szybkością, ale i precyzją, które są kluczowe w tej konkurencji.
Co ciekawe, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie uzyskał identyczną liczbę punktów co drużyna, która zajęła pierwsze miejsce, co świadczy o wysokim poziomie rywalizacji i umiejętnościach uczestników.
Turniej ten nie tylko był świętem dla miłośników motoryzacji, ale także pokazał, jak ważne jest wsparcie i odpowiednie przygotowanie młodych ludzi do przyszłych wyzwań, zarówno na drodze, jak i w życiu.

Gratulacje dla reprezentujących szkołę uczniów i wszystkich nauczycieli uczących w zakresie przepisów ruchu drogowego i nauki jazdy: Radosława Modrzejewskiego, Tomasza Machały i Andrzeja Szczecińskiego, bo uczenie z pasją przy pełnym zaangażowaniu uczniów i współpracy dają wyjątkowe osiągnięcia. Życzymy dalszych sukcesów na eliminacjach ogólnopolskich.
Andrzej Szczeciński

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments