Dlaczego oblałem Leszka Millera mlekiem – opowiada Janusz Pijanka

Janusz Pijanka 02 (4)W  dniu dzisiejszym (13.02.2014)odwiedził naszą redakcję pan Janusz Pijanka. Po wymianie uprzejmości wyraził zgodę na dokonanie nagrania i jego upublicznienie na naszym portalu pod warunkiem nie dokonywania żadnych skrótów i montażu.

Relacja filmowa obejmuje  3 filmy . Dodatkowo pan Pijanka zezwolił na publikację zdjęć  w tym kopie portretu  Leszka Millera oraz jeden z wierszy jakie napisał na okoliczność zdarzeń w Sieradzu.

Tomik będzie zawierał 45 wierszy napisanych  2 centymetrowym ołówkiem w policyjnej izbie zatrzymań  w Sieradzu ( 40 szt. ) a resztę już na wolności  i na dziś ma roboczy tytuł  „Płacz nad rozlanym mlekiem”.

Zapraszam do obejrzenia pierwszej części  bardzo fascynującej opowieści.

Część druga

Część trzecia

E.T.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
7 lat temu

Panie Januszu skąd ma Pan pieniążki na te wojaże ,po za granice naszego kraju .

7 lat temu

Przeduzone do…19:00 mam wiec choçc tyle,,szczescia,, bo Szczesliwy nie jestem prowadzac takie zycie-jakie prowadze i nie majac dostepu do komputera i internetu caly czas a na socjalach one prawie nie dzialaja (komputery by na nich pracowac!)

7 lat temu

Pozdrawiam Wszystkich zdrowo myslacych i Tych ktorzy sa po mojej stronie!Pozdrowienia z Biblioteki w Dammartin en Goelle pod Paryzem,zaraz o 18:00 ja zamkna!

Anonimowo
7 lat temu

tu komentujący to same ”Świry ”ze mną na czele ! ! ! .

Anonimowo
7 lat temu

Życiowy nieudacznik, przegwizdał majątek, cieszy się jak głupi bateryjką ze swoich dziwactw i jeszcze zbajerował jakąś nieszczęsną, zagubioną prawdopodobnie w naszej rzeczywistości ukrainkę. Po prostu rozpacz.

anonim
7 lat temu

Widać, że redaktor robiący ten materiał wykazał się dużą cierpliwością i pozwoli się temu Panu wygadać do woli, bez tych upierdliwych nacisków na uzyskanie tyko i wyłącznie efektu sensacji jak to robią prawie wszyscy dziennikarze dla, których sensacja jest najważniejsza a nie problemy człowieka.

walenty
7 lat temu

Gość ma niesamowitą osobowość no i niewątpliwie jest to postać mocno kontrowersyjna. Za ten niby straszny atak na Millera pewnie go wsadzą albo uznają za wariata aby osłabić wymowę tej akcji na wodza SLD.Wszyscy politycy codziennie rano powinni być oblewani zimną wodą bardzo zimną aby z obłoków zeszli na ziemię. Gdy ma się zapewnioną wysoką państwowa gażę , gdy się nie trzeba martwić co włożyć do gara itd. to taki p. z Klonowej dla nich to tylko wariat. Jego problemy się nie liczą bo oni działają dla dobra państwa zapominając że to właśnie obywatele tego terytoriom to państwo tworzą i są jego najważniejszym elementem. Państwokracja w naszym kraju kiedyś doprowadzi do kolejnej rewolucji.