Mistrzostwa Polski MTB 2015-Sławno

SONY DSC18-19 lipca to zmagania naszych zawodników na trasie Mistrzostw Polski MTB w Sławnie.

W sobotę nasi młodzicy wystartowali na trasę Mistrzostw Polski MTB w 35 stopniowym upale, nie ma przebacz jak to mówią

Wspaniale spisały się nasze młodziczki, siostry Zawiertówny uplasowały się na 7(Patrycja) i 8(Magda) miejscu wyścigu na 17 startujących zawodniczek z całej polski. Dziewczyny wyrobiły plan maximum na. Nie mniejszą niespodziankę sprawił nam Konrad Bryłka który w wyścigu młodzików zajął 18 miejsce ( 34 startujących).Brawo dzieciaki, pięknie.

Kolejnego dnia w niedzielę o koszulkę z orłem rywalizowali m.in.juniorzy a wśród nich nasz Dominik Zawierta. Po ciężkim wyścigu w którym to z ostatniego 43 miejsca przebijał się do przodu co nie było prostą sprawą zważywszy że 90% trasy to single, ostatecznie zakończył go na miejscu 28.

Dziękuję wszystkim naszym zawodnikom którzy wystartowali w Mistrzostwach Polski MTB, zarówno dla Was jak i dla szkółki były to pierwsze zawody tej rangi.Za rok ,mam nadzieję, wystawimy liczniejszą ekipę a i doświadczenia przybędzie. Dzięki.

Robert Zych

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.