[Bralin] Dzielnicowi zatrzymali dwóch poszukiwanych

Policjanci Posterunku Policji w Bralinie minionej doby zatrzymali dwie osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Teraz zatrzymani trafią do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone kary.

Dobre rozpoznanie swojego rejonu oraz relacje z mieszkańcami to podstawowe cechy, którymi powinien charakteryzować się każdy dzielnicowy. Niewątpliwie posiadają je policjanci Posterunku Policji w Bralinie.

Dzielnicowi dzięki swojemu zaangażowaniu, skutecznej i wnikliwej pracy zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu wydanego przez Sąd Rejonowy w Oleśnicy. Zatrzymani to 23 i 49 – letni mieszkańcy gminy Perzów. Mężczyźni, mimo wezwań, nie stawiali się do zakładu karnego i ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Teraz każdy z nich zgodnie z decyzjami sądu odbędzie zasądzona karę za więziennymi murami.

Dzielnicowy to funkcjonariusz, do którego każdy może zwrócić się z prośbą o pomoc i poradę, przekazać informacje dotyczące bezpieczeństwa. Ważne jest zatem, aby każdy mieszkaniec wiedział jak szybko i łatwo może skontaktować się ze swoim dzielnicowym. Informacje dotyczące dzielnicowych i ich poszczególnych rejonów uzyskać można również bezpośrednio na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bralin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments