MOK i MGBP zaprasza na bezpłatne szkolenie

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie i Miejski Ośrodek Kultury w Lututowie biorą udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie sieradzkim”.

Celem projektu jest:

  • podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury (GSIK) poprzez organizację szkoleń oraz dostęp do materiałów edukacyjnych,
  • rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 poprzez prowadzenia atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć,
  • wyposażenie placówek GSIK w sprzęt niezbędny do organizacji zajęć i warsztatów.

Zachęcamy wszystkie zainteresowane dzieci/młodzież oraz ich rodziców/opiekunów prawnych do kontaktu ws. uczestnictwa w projekcie. Zapisy trwają do 12 kwietnia 2021 r.

W ramach projektu zrealizujemy warsztaty online z zakresu   „PROJEKTOWANIE I REALIZACJA SERWISÓW INTERNETOWYCH ORAZ GIER MOBILNYCH”

☑️ Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Dzieci i młodzież od 10  – 18 lat (do ukończenia 18 r.ż.)

☑️ Czego dowie się Twoje dziecko?

Pozna zasady związane z projektowaniem przyjaznych i atrakcyjnych dla użytkowników gier i gdzie je publikować.

Omówione zostaną typy gier i serwisów internetowych. Zgłębi tajniki budowania fabuły i sposoby na przyciągnięcie użytkowników do stworzonych przez siebie gier, a także jakie standardy bezpieczeństwa należy zachować przy publikacji stron, serwisów i gier.

Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę projektu : https://www.siecnakulture.pl/podregion-sieradzki/

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

#siecnakulture #siećnakulturę #polskacyfrowa #fwzr

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments