Wersal spełnił marzenia biblioteki w Staszicu

W imieniu dyrekcji, nauczycieli bibliotekarzy oraz całej społeczności Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie składamy serdeczne podziękowania Właścicielom FABRYKI MEBLI „WER-SAL” KACZOROWSCY SP.J. Państwu Bożenie, Zbigniewowi i Łukaszowi Kaczorowskim za pozytywne rozpatrzenie naszej prośby i bezpłatne przekazanie na rzecz naszej biblioteki szkolnej mebli tapicerowanych i stolików.

Natomiast dyrektorowi Panu Igorowi Karkoszce dziękujemy za profesjonalny poziom obsługi, życzliwe podejście podczas realizacji przedsięwzięcia.

To dzięki firmie Wersal spełniły się nasze marzenia i powstał w bibliotece kącik „strefa relaksu dla czytelnika” urządzony na miarę XXI wieku. Strefa relaksu powstała z inicjatywy nauczycieli bibliotekarzy. To idealne miejsce do odpoczynku w wygodnych fotelach i zagłębienia się w lekturę.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za przychylność, zaangażowanie i pomoc w stworzeniu naszej młodzieży komfortowych warunków nauki. Nowoczesne i funkcjonalne meble będą służyły nam do promowania czytelnictwa, biblioteki szkolnej oraz szkoły.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments