Maria Kukuła podwójną finalistką!

Z przyjemnością informujemy, że nasza tegoroczna maturzystka, absolwentka Technikum Logistycznego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie Maria Kukuła – w dniach 27- 28 maja 2021, wzięła udział  w finale V Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno – Logistycznej.

 

Olimpiadę organizował Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Do rywalizacji przystąpiło 38 finalistów wyłonionych spośród blisko 4 tysięcy uczestników. Od października 2020 roku do marca 2021 roku przeprowadzono 2 etapy: szkolny i okręgowy, podczas których uczniowie rozwiązywali zadania i odpowiadali na pytania związane z branżą TSL. Zadania przygotowywał zespół Komitetu Głównego Olimpiady zrzeszających wybitnych naukowców i praktyków w zakresie funkcjonowania sektora transportu, spedycji i logistyki – wykładowców Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, oraz przedstawicieli największych firm z tej branży z Trójmiasta.

 

Maria! Gratulujemy zdobycia  tytułu finalistki i kontynuacji tak świetnie rozpoczętej kariery zawodowej!   Przypominamy, że Marta jest również  tegoroczną finalistką X edycji Olimpiady Logistycznej  organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments