[Bralin] Kierował motocyklem po narkotykach

W czwartek o godzinie 2:30 funkcjonariusze ogniwa patrolowo interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, podczas prowadzenia nadzoru nad ruchem drogowym w miejscowości Bralin zauważyli jak w ich kierunku ze znaczną prędkością zbliża się motocykl, którego kierowca najechał na wysepkę oddzielającą pasy ruchu w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i upadł na jezdnię.

Funkcjonariusze natychmiast udzielili kierującemu pierwszej pomocy medycznej a następnie poszkodowanego przekazali załodze pogotowia ratunkowego. Jak się okazało kierującym motocyklem marki Honda był 39 letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Kobyla Góra.

Podczas wykonywanych czynności ustalono, że w chwili zdarzenia znajdował sie pod działaniem środków odurzających i psychotropowych. Ponadto mężczyzna posiadał przy sobie woreczek foliowy z zawartością amfetaminy – 1,05 grama i woreczki foliowe z zawartością marihuany 2,68 grama.

Kierujący odpowie teraz za kierowanie pojazdem mechanicznym pod działaniem środków odurzających oraz za posiadanie środków odurzających i psychotropowych za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bralin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments