Projekty domów z nowoczesnym tarasem. TOP 5 najciekawszych aranżacji

Budowa domu to ogromne wyzwanie, do którego należy starannie się przygotować. Szczególne znaczenie ma wybór odpowiedniego projektu. Jeśli chcesz cieszyć się swoim domem i komfortowo spędzać w nim czas, wybierz dom z nowoczesnym i wygodnym tarasem. Przedstawiamy TOP 5 projektów.

Projekty domów z nowoczesnym tarasem.

Doskonale w codziennym użytkowaniu sprawdzają się projekty domów z balkonem i tarasem. Sam taras ma jednak więcej funkcji niż balkon, zwłaszcza jeśli znajduje się obok przydomowego ogrodu. Na stronie domoweklimaty.pl znajdziesz szeroki wybór projektów domu z nowoczesnym tarasem, a oto TOP 5 aranżacji.

Akord III

Akord III to wygodny dom z poddaszem użytkowym, o całkowitej powierzchni około 145 metrów kwadratowych. Na parterze znajduje się salon z jadalnią i kuchnią, połączone z nowoczesnym tarasem. W ten sposób taras staje się bardziej funkcjonalny, ponieważ można na nim spożywać posiłki, a także zapraszać gości. Dodatkowo projekt obejmuje wygodną część prywatną, w której znajdują się cztery przestronne pokoje, z czego jeden ma osobną garderobę. W projekcie nie zabrakło komfortowych łazienek oraz garażu dwustanowiskowego.

Pasat

Projekt Pasat to dużej wielkości dom, o powierzchni ponad 220 metrów kwadratowych. W centralnej części znalazła się kuchnia, połączona z tarasem, dzięki czemu z łatwością można przenieść z niej posiłki na świeże powietrze. Dodatkowo salon i jadalnia znalazły się w osobnej bryle, co jest wyjątkowo wygodną opcją w trakcie przyjmowania gości. Wysoki komfort użytkowania został zapewniony dzięki przestronnym sypialniom, wygodnym łazienkom, garderobie oraz garażu dwustanowiskowym.

Akord 11

Akord 11 to dom o powierzchni około 165 metrów kwadratowych z obszernym salonem, z którego jest wyjście na zadaszony taras. W ten sposób można spędzać czas bardzo komfortowo, w pobliżu natury. Dodatkową zaletą tego domu jest wysoki komfort użytkowania, zapewniony dzięki części sypialnianej wyposażonej w garderobę oraz przestrzeni pomocniczej, na którą składa się wydłużony garaż, kotłownia i strych. Dom wyposażony jest w rozwiązania zwiększające funkcjonalność i energooszczędność.

Alkierz

Alkierz to dom przypominający dworek z czasów szlacheckich. Właśnie dlatego trafia on do serc osób, które lubią klasykę, elegancję i luksus. Na powierzchni 250 metrów kwadratowych znalazły się dwie strefy-dzienna i nocna. W pierwszej strefie można spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, a duży salon z jadalnią i kuchnią ma wyjście na przestronny taras. Z kolei w części nocnej znalazły się trzy sypialnie oraz dwie łazienki, dzięki czemu zmieszczą się wszyscy mieszkańcy. Alkierz to projekt wyjątkowy, bardzo klasyczny i elegancki, jednak zastosowano tu także nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania.

Bratek 2G

Bratek 2G to dom o powierzchni około 155 metrów kwadratowych z poddaszem użytkowym. Na parterze znalazł się salon z jadalnią, z których swobodnie można wyjść na duży taras. Na dole jest także kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze i garaż dwustanowiskowy. Z kolei na pierwszym piętrze jest część sypialniana, składająca się z czterech pokojów, z czego jeden ma garderobę, a także dwóch dużych łazienek i pomieszczenia gospodarczego.

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments