Spotkanie z wizażystką

W dniu 24 listopada br. Stowarzyszenie Wsi Trzcinica „Przyszłość” zorganizowało w Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy spotkanie z wizażystkami Dorotą Mazur i Marleną Ponitka – konsultantkami firmy Mary Kay.

 

Podczas zajęć prowadzące udzieliły uczestniczkom wielu praktycznych rad i wskazówek dotyczących pielęgnacji cery, nakładania i dobierania kosmetyków odpowiednich do wieku i kondycji skóry oraz podstawowych zasad wizażu. Była to również okazja do poznania i wypróbowania produktów znanej firmy kosmetycznej. Na zakończenie spotkania członkinie stowarzyszenia wzięły udział w losowaniu, a zwyciężczynie zostały obdarowane upominkami.

Stowarzyszenie Wsi Trzcinica „Przyszłość” to lokalne stowarzyszenie działające na rzecz miejscowości Trzcinica. Powstało dnia 18 marca 2016 r., a jego prezesem jest Pani Anna Parzonka. Celem działania stowarzyszenia jest aktywizowanie i integrowanie środowiska lokalnego, promowanie wsi Trzcinica i jej mieszkańców, wspieranie rozwoju kulturalnego i oświatowego oraz inicjowanie działań na rzecz profilaktyki i rozwiązywania problemów społecznych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments