Policja poszukuje sprawców włamań

policjaW nocy z 15 na 16 stycznia na terenie powiatu wieruszowskiego doszło do dwóch kradzieży z włamaniem i jednego usiłowania. Złodzieje około godziny 23:30 usiłowali włamać się do sklepu w Chróścinie, jednak nie weszli do środka – zostali spłoszeni, zdążyli uszkodzić kraty i drzwi od zaplecza. Włamywacze najprawdopodobniej poruszali się samochodem honda koloru srebrnego.
Między godziną 23:00 a 2:30 na parkingu samochodowym przy Chacie Walichnowskiej nieznani sprawcy skradli z dwóch ciężarówek 700 litrów oleju napędowego. W tym przypadku sprawcy również zostali spłoszeni bo pozostawili na miejscu 13 plastikowych baniek ze 180 litrami paliwa.
Tuż po czwartej nad ranem złodzieje włamali się do sklepu spożywczego w Walichnowach znajdującego się przy drodze nr 8. Złodzieje po wyważeniu drzwi weszli do środka i skradli papierosy. Wartości skradzionych papierosów oszacowano na kwotę 10 tysięcy złotych.
Poszukujemy sprawców tych zdarzeń. Wszystkie osoby, które w tych miejscach w godzinach nocnych widziały podejrzane osoby bądź pojazdy prosimy o kontakt z naszą jednostką policji, można kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 627832411 lub 997. Osobom kontaktującym się zapewniamy anonimowość.

wieruszow.policja.gov.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments