Turniej o Puchar Wójta powrócił do Lututowa

DSCF1971Po 10 latach przerwy w rozgrywkach w piłkę siatkową o Puchar Wójta Gminy Lututów powróciła ta impreza do stałych corocznych zawodów w naszej gminie. W turnieju zorganizowanym w sobotę 7 marca wzięły udział drużyny z Wieruszowa, Sokolnik, Klonowej i Lututowa. Po zaciętej walce i na niezłym poziomie, rozgrywany w bardzo miłej atmosferze turniej wygrali siatkarze LUT-BOY Lututów, drugie miejsce zajęli siatkarze OLDBOY Klonowa. Trzecie miejsce w ostatnim spotkaniu wywalczyli siatkarze OLDBOY Sokolniki, którzy w ostatnim spotkaniu pokonali zespół Mazurki Wieruszów. Wręczając puchary, Wójt Gminy Lututów p. Marek Pikuła gratulował wszystkim zawodnikom sportowej postawy i zaangażowania. Wójt zadeklarował, że będzie wspierał każdą formę sportu, wypoczynku i rekreacji mieszkańców w Gminie Lututów. Należy cieszyć się z takiego podejścia nowego Wójta do sportu na terenie gminy.

Wacław Zabłocki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.