Relacja z I turnieju IV edycji Wrocław KIDS CUP

kktenis-227 listopada  na kortach „Redeco” we Wrocławiu odbył się I turniej IV edycji Wrocław Kids Cup. W turnieju wzięło udział 58 młodych tenisistów z Wrocławia, Leszna, Oleśnicy, Lublina, Wielunia i Kępna, którzy rywalizowali w 3 kategoriach wiekowych do lat 8, do lat 9 i do lat 10.

Rewelacyjnie  zaprezentowali się młodzi zawodnicy z Kępińskiego Klubu Tenisowego. W kategorii do lat 10, Mateusz Kryściak zajął III miejsce, jego brat Piotr w kat. do lat 8 uplasował się na II pozycji. Wśród dziewcząt w kat. do lat 9 Alicja Baraniak wywalczyła  III lokatę.   Młodym tenisistom z Kępna serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Jak wspomniał organizator turnieju Grzegorz Święcicki (dziennikarz Magazynu Tenis Polska),  frekwencja na I turnieju z cyklu KIDS CUP przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. We wszystkich kategoriach wystąpiło bowiem aż 58 młodych tenisistek i tenisistów!!!

Po pierwsze, widać, że tenis w naszym regionie rozwija się z miesiąca na miesiąc i coraz więcej dzieciaków garnie się do tego wspaniałego sportu. Po drugie… to sygnał, że nasze turnieje się  podobają i jest sens, aby dalej je organizować!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno, Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.