Mail do redakcji

Witam Redakcję chciałbym zapytać co dalej z klubem Prosna Wieruszów ponieważ widzimy, iż dzieje się bardzo źle. Brak pieniędzy na wszystko, współpracy z Gminą oraz tworem GOSiT. Przyznane dotacje nie zostały wypłacone zarządowi w przeciwieństwie do imienniczki z Wyszanowa.

 

Wszystko kieruje się do likwidacji sekcji i pozostawienie młodych zapaleńców sportu z kłopotami nie tylko z tytułu rozczarowań oraz ambicji. Bardzo proszę o zbadanie sprawy ponieważ nas Wieruszowiaków to bardzo interesuje, a widać, że władze kierują się w inne okolice zgodnie ze swoimi korzeniami…

Adres i moje dane do wiadomości Redakcji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
close
7 lat temu

Gdzie konkrety to jest miendzy innymi klub wieruszowski Prosna ktorego wieruszowiacy nie podarują napewbno i drogi i chodniki proszę spoleczeństwa.Przy okazji wyscigu kolarskiego wyszedł fajny nuans to jest potrzebna na już jest droga wzdłuz torow by objechac rynek w razie blokady a nie wklejanie tabliczuszek w rynku co jak po nich ide to sie mi plakać chce. Tablica malarza Brelinskiego to co innego. Wieć panie władzo jak robić to robic porzadznie a jak ma się robic pierdolniki za nasze pieniadze to lepiej nie robić nic.

Anonimowo
7 lat temu

Co by tu spieprzyć panowie!Taką dewizę ma obecna władza.Dobra zmiana kolesi i pociotków.

Marianka
7 lat temu

No a co mysleliscie ze obiecmistrz to słowny chłop? Wiatraki załatwił w wyszanowie poparcie spada to kaski trzeba sypać