Dembeccy opanowali podium

Wieruszowscy zawodnicy z zawodów na zawody coraz bardziej się rozkręcają. W miniony weekend na Międzynarodowych Zawodach modeli ślizgów FSR w miejscowości Brehy (Czechy) zajęli piąte i siódme miejsce. W ten weekend podium należał do Łukasza i Andrzeja Dembeckich. W dniach 1-3.06.2018r. w miejscowości Kleczew koło Konina były rozgrywane Międzynarodowe Zawody Modeli ślizgów oraz II runda Mistrzostw Polski.

Zawodnicy Prosny Wieruszów wrócili z trzema medalami, w tym Łukasz po wspaniałym wyścigu klasy FSR- V7,5 zdobył I miejsce, na tym nie koniec po zaciętej walce w kategorii FSR -V3,5 Łukasz zajął II miejsce przegrywając z pierwszym zawodnikiem o 5 sekund, a tuż za Łukaszem na trzecim miejscu uplasował się Andrzej, zdobywając brązowy medal. Po raz kolejny w historii startów w tej samej kategorii razem stanęli na podium Andrzej i Łukasz Dembeccy.

Nie stanęło nic na przeszkodzie ani awaria sprzętu, ani kapryśna pogoda aby team z Wieruszowa wywalczył tak znakomite miejsca na prestiżowych zawodach. Jednocześnie mamy nadzieję, że to nie są ostatnie wspólne triumfy, przed nami jeszcze jest dużo zawodów Międzynarodowych oraz Grand Prix- mówią Dembeccy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.