Gmina Czastary otrzymała dofinasowanie na budowę sieci wodociągowej

W dniu 29 czerwca 2021 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi Wójt Gminy – Pan Dariusz Rejman wspólnie ze Skarbnikiem Gminy – Panią Anną Olejniczak podpisali umowę na dofinasowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich – budowy sieci wodociągowej w gminie Czastary.

Całkowity koszt realizacji inwestycji wynosi 158.396,29 zł. W ramach umowy o dofinansowanie, zgodnie z którą jego poziom wynosi 63,63% kosztów kwalifikowalnych gmina otrzyma 81.941,00 zł dofinansowania z zewnątrz. Zgodnie z założeniami inwestycja ma zostać wykonana do końca czerwca 2022 r.

Zadanie realizowane będzie w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Celem głównym planowanej operacji jest poprawa infrastruktury wodociągowej w Gminie Czastary, poprzez budowę sieci wodociągowej w miejscowości Parcice – Radostów Pierwszy.

czastary.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czastary. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments