Awans do ścisłego finału Powiatowego Wielkopolskiego Turnieju Orlika.

12 kwietnia 2023 roku w Perzowie odbyła się eliminacyjna runda Wielkopolskiego Turnieju Orlika w piłce nożnej chłopców klas IV-VI.

W rywalizacji brały udział zespoły z Perzowa, Trębaczowa, Bralina, Trzcinicy, Łęki Opatowskiej oraz Opatowa. Zespoły zostały podzielone na 2 grupy. Reprezentanci Szkoły Podstawowej w Trzcinicy trafili do grupy z zespołem z Perzowa oraz Trębaczowa. Po dwóch zwycięstwach grupowych 7:1 i 5:2, awansowali do półfinału, gdzie 5:0 pokonali Łękę Opatowską. Następnie w finale wygrali z Bralinem 2:1 i awansowali z pierwszego miejsca do ścisłego finału Powiatowego Wielkopolskiego Turnieju Orlika. Piłkarze wykazali się świetną grą, zaangażowaniem i bardzo dobrą postawą sportową.
Skład zespołu: Dominik Bryza, Wojciech Durlej, Adam Gattner, Marcel Krowiarz, Filip Nowak, Jan Parzonka, Karol Pawlik, Maksymilian Rabiega, Szymon Słupianek, Fabian Żłobiński.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.